Szybki kontakt

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dobre Ziele Paweł Piwowar, ul. Piwna 1, 32-625 Skidziń, w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenie zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne i mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Zadzwoń do nas


SKLEP INTERNETOWY
+48 531 050 300
Jesteśmy dostępni:
PN-PT: 7:00-15:00

SKLEP W KRAKOWIE
+48 728 528 331
Jesteśmy dostępni:
PN-PT: 10:00-18:00
SB: 10:00-14:00

O firmie Dobre Ziele / opinie / ciekawostki

Paweł i Justyna piją Yerba Mate

Dobre Ziele to niewielka firma o wielkiej pasji do Yerba Mate. Działamy na rynku od 2011 roku, ale już dekadę wcześniej zaczęła się nasza miłość (czyt. uzależnienie od niesamowitych właściwości i kultury siorbania) do tego magicznego ziela. Dobre Ziele to nie tylko praca, ale też pasja, dlatego z zaangażowaniem i chęcią dzielimy się naszą wiedzą z każdym zainteresowanym Klientem, sprowadzamy produkty najwyższej jakości i stale rozwijamy naszą ofertę, aby zaspokoić wymagające gusta odwiedzających nas osób.


Opinie o sklepie Dobre Ziele

Zobacz, co piszą o nas Klienci:

*Data ostatniej aktualizacji oceny: 19 grudnia 2023. 


Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Jesteśmy uczciwi w każdej kwestii – nie handlujemy towarem, którego wcześniej sami nie sprawdziliśmy, zyskując pewność, że jest warty polecenia. Nie kryjemy wad produktów – jeśli z czymś jest problem, piszemy o tym otwarcie i odpowiednio obniżamy cenę. Jeśli sami nie zauważymy jakiejś wady – nie robimy problemów ze zwrotami, szybko odpowiadamy na maile, odbieramy telefony i zawsze staramy się znaleźć pozytywne wyjście z każdej sytuacji.

Dbamy o klienta, bardziej niż o własny interes – nie zawahamy się zadzwonić do klienta z propozycją zmiany zamówienia, np. gdy widzimy, że wybrane akcesoria ewidentnie do siebie nie pasują. Proponowane zmiany nierzadko są tańsze od pierwotnego wyboru klienta, ale dla nas najważniejsze jest Jego zadowolenie, a nie pieniądze.

Dbamy o nasz asortyment – przechowujemy Yerba Mate i wszystkie inne produkty w suchym, przestronnym i przewiewnym magazynie. Co kilka tygodni kontrolujemy daty ważności. Sprawdzamy wszystkie produkty, które do nas przychodzą z Ameryki, zanim wystawimy je na sprzedaż. 

Jesteśmy sprawdzoną, rzetelną firmą – od 10 lat funkcjonujemy na rynku; działamy przejrzyście i legalnie. Posiadamy stacjonarny sklep w Krakowie, gdzie można z nami osobiście porozmawiać. Cieszymy się również szerokim gronem stałych Klientów, które nieustannie się powiększa.


Polecam!

Paweł Piwowar, właściciel firmy Dobre Ziele. 


Co więcej możemy napisać? Najchętniej to, że czekamy na Twój telefon, mail czy osobiste spotkanie w naszym sklepie. Kontakt z Klientem cenimy sobie najbardziej - możliwość rozmowy na ulubione, yerbowe tematy, nowe pomysły i konstruktywne uwagi na temat naszego sklepu. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak miło można robić zakupy :)


Film o początkach sklepu

Z okazji 10-lecia marki Dobre Ziele, Paweł Piwowar, założyciel, opowiedział historię swojej pasji do Yerba Mate i początków Dobrego Ziela:


Dobre Ziele - LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY HANDLU

Logo Orły Handlu
Plebiscyt Orły Handlu wyłania najlepsze firmy według klientów:

Orły to nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Tutaj najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę. Dzięki zastosowaniu technologii microdata odnajdujemy ogromną ilość ocen, które bierzemy pod uwagę w naszym programie. 

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze.
[ze strony: www.orlyhandlu.pl]

Firma Dobre Ziele zostaje nagradzana nieprzerwanie od 2019 roku. Dziękujemy!

Orły Handlu - nagrody dla sklepu Dobre Ziele


Ciekawostka o Dobrym Zielu

W mitologii Indian Guarani pojawia się duch dżungli Ka’a Pora, którego nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza "Dobre Ziele". 

Duch dżungli Ka’a Pora

Ka’a Pora to duch kobiecy o zmiennej postaci. W rejonach Brazylii i Argentyny opisują go jako nagą kobietę, królową zwierząt i lasu, która uwodzi myśliwych. Tym, z którymi miała dobre relacje pomagała w polowaniu, natomiast pozostałym biła psy myśliwskie, aby zdobycz mogła uciec.

Z kolei inne źródła opisują Ka’a Pora jako wielkiego, umięśnionego pół potwora - pół człowieka, który również chroni las, ale jest znacznie bardziej agresywny i zabija wszystko, co mu stanie na drodze.