Szybki kontakt

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dobre Ziele Paweł Piwowar, ul. Piwna 1, 32-625 Skidziń, w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenie zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne i mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności.

Zadzwoń do nas


SKLEP INTERNETOWY
+48 531 050 300
Jesteśmy dostępni:
PN-PT: 8:00-15:30

SKLEP W KRAKOWIE
+48 728 528 331
Jesteśmy dostępni:
PN-PT: 10:00-18:00
SB: 10:00-14:00

O firmie Dobre Ziele

Uśmiechnięty Pawel z nową dostawą Yerba MateDobre Ziele to niewielka firma o wielkiej pasji do Yerba Mate. Działamy na rynku od 2011 roku, ale już dekadę wcześniej zaczęła się nasza miłość (czyt. uzależnienie od niesamowitych właściwości i kultury siorbania) do tego magicznego ziela. Dobre Ziele to nie tylko praca, ale też pasja, dlatego z zaangażowaniem i chęcią dzielimy się naszą wiedzą z każdym zainteresowanym Klientem, sprowadzamy produkty najwyższej jakości i stale rozwijamy naszą ofertę, aby zaspokoić wymagające gusta odwiedzających nas osób.

Co więcej możemy napisać? Najchętniej to, że czekamy na Twój telefon, mail czy osobiste spotkanie w naszym sklepie. Kontakt z Klientem cenimy sobie najbardziej - możliwość rozmowy na ulubione, yerbowe tematy, nowe pomysły i konstruktywne uwagi na temat naszego sklepu. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak miło można robić zakupy :)


Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Jesteśmy uczciwi w każdej kwestii – nie handlujemy towarem, którego wcześniej sami nie sprawdziliśmy, zyskując pewność, że jest warty polecenia. Nie kryjemy wad produktów – jeśli z czymś jest problem, piszemy o tym otwarcie i odpowiednio obniżamy cenę. Jeśli sami nie zauważymy jakiejś wady – nie robimy problemów ze zwrotami, szybko odpowiadamy na maile, odbieramy telefony i zawsze staramy się znaleźć pozytywne wyjście z każdej sytuacji.

Dbamy o klienta, bardziej niż o własny interes – nie zawahamy się zadzwonić do klienta z propozycją zmiany zamówienia, np. gdy widzimy, że wybrane akcesoria ewidentnie do siebie nie pasują. Proponowane zmiany nierzadko są tańsze od pierwotnego wyboru klienta, ale dla nas najważniejsze jest Jego zadowolenie, a nie pieniądze.

Dbamy o nasz asortyment – przechowujemy Yerba Mate i wszystkie inne produkty w suchym, przestronnym i przewiewnym magazynie. Co kilka tygodni kontrolujemy daty ważności. Sprawdzamy wszystkie produkty, które do nas przychodzą z Ameryki, zanim wystawimy je na sprzedaż. 

Jesteśmy sprawdzoną, rzetelną firmą – od 10 lat funkcjonujemy na rynku; działamy przejrzyście i legalnie. Posiadamy stacjonarny sklep w Krakowie, gdzie można z nami osobiście porozmawiać. Cieszymy się również szerokim gronem stałych Klientów, które nieustannie się powiększa.


Polecam!

Paweł Piwowar, właściciel firmy Dobre Ziele. 


Opinie o sklepie Dobre Ziele

Zobacz, co piszą o nas Klienci:


*Data ostatniej aktualizacji oceny: 9 kwietnia 2021.