Szybki kontakt

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dobre Ziele Paweł Piwowar, ul. Piwna 1, 32-625 Skidziń, NIP: 5492308610, w celu obsługi zapytania użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Zadzwoń do nas


SKLEP INTERNETOWY
+48 531 050 300
Jesteśmy dostępni:
PN-PT: 8.00-16.00

SKLEP W KRAKOWIE
+48 728 528 331
Jesteśmy dostępni:
PN-PT: 10.00-18.00
SB: 10.00-14.00

O firmie

Uśmiechnięty Pawel z nową dostawą Yerba MateDobre Ziele to niewielka firma o wielkiej pasji do yerba mate. Działamy na rynku od 2011 roku, ale już dekadę wcześniej zaczęła się nasza miłość (czyt. uzależnienie od niesamowitych właściwości) do tego magicznego ziela. Dobre Ziele to nie tylko praca, ale pasja, dlatego z zaangażowaniem i chęcią dzielimy się naszą wiedzą z każdym zainteresowanym klientem, sprowadzamy produkty najwyższej jakości i stale rozwijamy naszą ofertę, aby zaspokoić wymagające gusta odwiedzających nas osób.

Co więcej możemy napisać? Najchętniej to, że czekamy na Twój telefon, mail czy osobiste spotkanie w naszym sklepie. Kontakt z klientem cenimy sobie najbardziej - możliwość rozmowy na ulubione yerbowe tematy, nowe pomysły i konstruktywne uwagi na temat naszego sklepu. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak miło można robić zakupy:)


Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Jesteśmy uczciwi w każdej kwestii – nie handlujemy towarem, który wcześniej sami nie sprawdziliśmy, że jest warty polecenia. Nie kryjemy wad produktów – jeśli z czymś jest problem, piszemy o tym otwarcie i odpowiednio zaniżamy cenę. Jeśli sami nie zauważymy jakiejś wady – nie robimy problemów ze zwrotami, szybko odpowiadamy na maile, odbieramy telefony i zawsze staramy się znaleźć pozytywne wyjście z każdej sytuacji.

Dbamy o klienta, bardziej niż o własny interes – nie zawahamy się zadzwonić do klienta z propozycją zmiany zamówienia, np. gdy widzimy, że wybrane akcesoria ewidentnie do siebie nie pasują. Proponowane zmiany nierzadko są tańsze od pierwotnego wyboru klienta, ale dla nas najważniejsze jest jego zadowolenie, a nie jego pieniądze.

Dbamy o nasz asortyment – przechowujemy yerba mate i wszystkie inne produkty w suchym, ciepłym magazynie, co kilka tygodni kontrolujemy daty ważności, sprawdzamy wszystkie produkty, które do nas przychodzą z Ameryki, zanim wystawimy je na sprzedaż.

Jesteśmy sprawdzoną, rzetelną firmą – od ponad 5 lat funkcjonujemy na rynku; działamy przejrzyście i legalnie. Posiadamy stacjonarny sklep w Krakowie, gdzie można z nami osobiście porozmawiać. Cieszymy się również szerokim gronem stałych klientów, które nieustannie się powiększa.